Nasi przyjaciele

KOCHANI RODZICE!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP ZIEMI ORAZ ZA WSZYSTKIE NASIONKA, KRZEWY I DRZEWKA  KTÓRE ZNALAZŁY MIEJSCE W NASZYM OGRÓDKU PRZEDSZKOLNYM.

DZIĘKUJEMY PANU WOJTKOWI ŁĄCKIEMU ZA SZYBKĄ REAKCJĘ I POMOC W TRANSPORCIE KRZESEŁ DLA NASZEJ PLACOWKI.

NASZYM PRZYJACIELEM ZOSTAŁ PAN JAKUB,

KTÓRY WYKONAŁ DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY ŻABEK

PIĘKNY DUŻY DOMEK DLA LALEK.

DZIĘKUJEMY !!!

DZIĘKUJEMY TATUSIOWI KINGI Z ŻABEK

PANU TOMASZOWI CZOGAŁA ORAZ FIRMIE CODE ONE,

ZA ZAKUP TAPET DO ODNOWIENIA NASZYCH HOLI

PRZEDSZKOLNYCH.

DZIĘKUJEMY TATUSIOWI EMILKI KLIMY,

PANU LESZKOWI KLIMA,

KTÓRY PODAROWAŁ NAM 50L FARB EMULSYJNYCH I OLEJNYCH ORAZ MATERIAŁY, KTÓRE WYKORZYSTAMY DO PRAC REMONTOWYCH SAL PRZEDSZKOLNYCH.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne

oraz cała społeczność Miejskiego Przedszkola 35

w Rudzie Śląskiej serdeczenie dziękują:

pani Katarzynie Piecuch                                 za wsparcie naszego świątecznego kiermaszu.

Serdeczne podziękowania!
Pani Aleksandra Zawisza wychowawca grupy POTWORKserdecznie dziękuje rodzicom za pomoc w przeprowadzce z Miejskiego Przedszkola nr 35 do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 27.

Współpraca z rodzicami POTWORKÓW to prawdziwa przyjemność. Z całego serca dziękujemy Wam za tak wielkie i szczere zaangażowanie w życie przedszkola. Tym razem zostałyśmy obdarowane meblami, których w oddziale przedszkolnym bardzo brakowało.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Aleksandra Zawisza i Daria Binkowska